ÖVRIGT / Leksaker / Provdocka 13714170
nr 1371 4170
Provdocka
höjd: 180 ca. Kan ej stå själv
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:01:36
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr